Logo

продавам џип ауди q5

Број на оглас: 2878023 | Објавен на: 17.09.2020, 04:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audito e dobro socuvano i odrzavano

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач