Logo

Preubava Trpezariska Masa so 6 stola

Број на оглас: 2878105 | Објавен на: 17.05.2018, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
255 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Trpezariska Masa so 6 stola kupeni 600 evra.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ZAN

Потврден огласувач