Logo

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI BlueMotion R-Line

Број на оглас: 2878460 | Објавен на: 13.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: CC

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 13.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Passat CC 2.0 TDI BlueMotion R-Line (2011)
- 219,000KM
- 144 KS
- Manual
- Tempomat - (ACC Assisted Cruise Control)
- Klimatronik Dual Zone
- 18'' Aluminski
- Navigacija RNS 510 so Hard Drive (20GB)
Bez Zamena
Kontact 070/241-263

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Atnan

Потврден огласувач