Logo

Stan vo Kisela Voda

Број на оглас: 2878700 | Објавен на: 23.04.2019, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 61 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2005

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 47.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan ekstra funkcionalen.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ruzica

Потврден огласувач