Logo

Prodavam plac vo volkovo

Број на оглас: 2878942 | Објавен на: 20.02.2019, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e 10000m2 i e deliv so pat do istite moznost za gradenje na kuka vikendica so markica voda struja

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач