Logo

Ratan garnituri

Број на оглас: 2879164 | Објавен на: 23.05.2020, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Ratan stolovi 16 ili 4 kompleti za kafici i letni bavci gi davam site zaedno ne edno po edno

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 opel

Потврден огласувач