Logo

Masina za sienje - POVOLNO

Број на оглас: 2879410 | Објавен на: 19.08.2018, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za sienje marka vishnja. Povejke info na telefon.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Silvana

Потврден огласувач