Logo

avtomatska kuka za 533 539 i drugi traktor

Број на оглас: 2879631 | Објавен на: 21.01.2019, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


mnogu malce koristena izvadena od imt ferguson jugoslovenska original( ne rabotena).

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 ibraim

Потврден огласувач