Logo

Procesori za laptop

Број на оглас: 2879686 | Објавен на: 05.02.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Site procesori se ispravni i testirani. Moze da se pratat po kargo.

Огласи од: Presto Elektroniks

Presto Elektroniks

ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач