Logo

SEAT KORDOBA 1.9 TDI STAKLO EKSTRA CENA

Број на оглас: 2879909 | Објавен на: 27.05.2018, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.900 €
2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


seat kordoba 1,9tdi 66kw reg.do 10 mes.novi 4 letni gumi smenet rebrest kais pred 5000km set lamela zamaec filtri ulje se smeneto novi amortizeri bez nikakvi vlozuvanja vo kolata klima ispravna

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач