Logo

BANDAZI 17KI (5×112)

Број на оглас: 2879971 | Објавен на: 19.05.2018, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandazi 17ki 5x112 pasuvaat za mercedes ,alfa i mn drugi

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач