Logo

Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark Benzin Plin

Број на оглас: 2880588 | Објавен на: 13.08.2018, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Колата е во перфектна состојба, направен е сервис променети уље, филтри, ребрасти.

Поседува атестиран плински уред Lovato под гаранција уште 2 години.

Регистрирана до 25ти Април 2019

Околу цената има простор за договор, колата може да се види на лице место во Штип или Кичево.

 Boban

Потврден огласувач