Logo

Se prodava Golf 4

Број на оглас: 2880618 | Објавен на: 14.08.2018, 06:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 od 2000 odina za poveke informacii na telefon

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач