Logo

Polovni klimi

Број на оглас: 2880636 | Објавен на: 17.07.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Imame za prodazba poveke vudovi polovni klimi so nasa montaza so edna godina garancija

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 meg-sistemi

Потврден огласувач