Logo

TRAKTOR IMT 539 - PRIKOLKA - PLUG - BEOGRADSKI

Број на оглас: 2880828 | Објавен на: 03.02.2019, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


TRAKTORI IMT 539, PROIZVEDEN 1988 GODINA. CENA 5300
TRAKTORIIMT 539, PROIZVEDEN 1989 GODINA. CENA 5300
TRAKTORI IMT 539, PROIZVEDEN 1985 GODINA. CENA 4500
TRAKTORITE SE TIE STO SE NA SLIKITE.
PRODAVAM PLUG BEOGRADSKI I PRIKOLKA BEOGRADSKA.
PLUG - 300 EVRA
OSOVINA ZA BEOGRADSKA PRIKOLKA - TAA STO E NA SLIKITE - CENA 200 EVRA.
MASINITE SE TIE STO SE NA SLIKITE.
TEL 078 325 807

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dijana

Потврден огласувач