Logo

Sibirski samoed

Број на оглас: 2880865 | Објавен на: 13.11.2018, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Ima 9 meseci i site vakcini se primeni

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач