Logo

Prodavam REXTON 2.7 d

Број на оглас: 2880913 | Објавен на: 18.05.2018, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 33 kw / 45 ks

Цена: 3.599 €
3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam REXTON 2.7 d mercedes motor 163 ks avtomatski menjac ful oprema mnogu dobro zacuvan bez maani reduktor raboti

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач