Logo

OPEL OMEGA 2.0 16V SO ATEST PLIN

Број на оглас: 2880999 | Објавен на: 11.11.2018, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICNA SO FUL OPREMA SERVISIRANA BEZ DENAR VLOG BEZ ZAMENI SAMO KES EKSTRA CENA NA LICE MESTO REGISTRIRANA CELA GODINA DO 10 2019 GODINA IMA PROSTOR ZA DIGOVOR OKOLU CENATA NA LICE MESTO

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 rubin

Потврден огласувач