Logo

vikend kuka (vila) na Ponikva Osogovo

Број на оглас: 2881014 | Објавен на: 27.03.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 42 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 540 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2013

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ponikva

Цена: 19.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vikendica na Ponikva.
Moderno uredena so asfaltiran pat do samoto mesto.

Mala kompaktna so dve spalni.

Vikendicata se vodi kako divogradba. Po sreduvanje na dokumentite cenata ke bide 26.000evra.

Izolacija A klasa.

Lokacija: odma zad ski lift 1, na 100m od odmaraliste na MVR.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач