Logo

KAZAN ( INOX ) 750 L

Број на оглас: 2881248 | Објавен на: 23.05.2018, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam inoksna kada, 750 litri, koristena e za mleko so vnatresni dimenzii:1500×1000×500
Kontakt: 070 205 997 - Stojance

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач