Logo

Fiat Grande Punto

Број на оглас: 2881314 | Објавен на: 06.05.2018, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 3.000 €
3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so ful oprema vo odlichna sostojba
Poveke informacii na 078227747
078227747
078227747
078227747

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач