Logo

Retrovizor Opel Corsa B (lev)

Број на оглас: 2881421 | Објавен на: 01.08.2020, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa B

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Лев нов ретровизор за Opel Corsa B (1993-2000) година.

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови и половни делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач