Logo

Desen far Golf 3 (1992-1998) god.

Број на оглас: 2881512 | Објавен на: 26.11.2018, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 3

Tип на делови: Осветлување

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Десен фар за Golf 3 ( 1992-1998 ) година.

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови и половни делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач