Logo

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Број на оглас: 2881619 | Објавен на: 09.08.2018, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 12.500 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 1, наместен со понов мебел, станот е 45 м2,2 соби,дневна и спална , греење на парно, клима, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,НЕ СЕ ИЗДАВА НА СТУДЕНТИ, вселив веднаш...

цена-12 500 денари

шифра 15783

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач