Logo

Се продава плац до Трпејца-Охрид

Број на оглас: 2881664 | Објавен на: 13.08.2019, 06:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 13 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава плац во Трпејца од 1500м2 во долниот рамнински предел.
Ве молиме за контакт да се обратете на 078360970 - Наташа

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Valentin

Потврден огласувач