Logo

Mercede_benz e280 4matic

Број на оглас: 2881715 | Објавен на: 02.05.2018, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Euro 4
3.0 4matic 190+hp
İtalyanski tablici
Fulll oprema

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Mert