Logo

Куќа карабина

Број на оглас: 2881805 | Објавен на: 18.08.2018, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 258 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 256 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: Валандово, Македонска бр. 13

Цена: 50.000 €
51.111 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа карабина, со вкупна површина од 258 м2.на 2 полуспрата. Куќата има 7 соби, подрум,кујна со трпезарија, два купатила една тераса и 2 балкона и една гaраза,На плацот е пристапна струја,вода и канализација. Цената е поволна а спрема договор..Контакт на +38971722198 / +4915901637840 на вибер.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ilija Zanovski

Потврден огласувач