Logo

Се продава Golf 5.

Број на оглас: 2881806 | Објавен на: 20.09.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 TDI, 105 KS, KLIMA, GREACHI VO SEDISHTA, CENTRALNO ZAKLUCHUVANJE, ELEKTRICHNO PODESUVANJE NA RETROVIZORI, FULL OPREMA.
VO ODLICHNA SOATOJBA!
VREDI SE VIDI!!!

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Дуле

Потврден огласувач