Logo

Se prodava Seat Leon!

Број на оглас: 2881861 | Објавен на: 20.09.2018, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.9tdi 2005g 105ks klimatronik alu bandazi centralna brava so dalecinski upravuvac elek retrovizori ful oprema vo super sostojba vredi da se vidi

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Дуле

Потврден огласувач