Logo

Se prodava iPhone 6 sacuvan

Број на оглас: 2881945 | Објавен на: 17.08.2018, 07:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 6

Боја: Останато

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonom e ispraćen i sačuvan slikite se od telefonot javetese za cenata Ke se dogovorime pozz

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач