Logo

BMW 320D 2007 163hp

Број на оглас: 2882017 | Објавен на: 21.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 122 kw / 166 ks

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo top sostojba, kompletno servisirana odrzuvana vo top sostojba. 18ki bandasi so 4X pirelli runflat gumi. Na kolata se si e fabricki, poveke info zainteresirani na tel. Moze zamena za BMW F30 ili F10

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач