Logo

tvingo na delovii mose iceloo tiko tico ima svee

Број на оглас: 2882266 | Објавен на: 16.05.2018, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi sa tvingovci imam svee motorii ekstra ima svee i delovi sa tikovcii i imaa svee poveke kolisa rasturenii

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goki

Потврден огласувач