Logo

Машина за премот. тоалетна хартија и Лентовидна пила

Број на оглас: 2882472 | Објавен на: 17.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


1.Машина за премот. на тоалетна хартија ТОП МПТХ 1100 А
2.Лентовидна пила ЛП
Машините се во исправна состојба, зачувани. Работат на трофазна струја.
Цена по договор.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач