Logo

Yugo 55 plin so atest

Број на оглас: 2882526 | Објавен на: 15.05.2018, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1987

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam jugo 87g
Ne skapamo ne udarano samo treba da se registrira
2 novi zimski gumi predni
Servis napraven samo pali vozi
Informacii na
078908435
078908435
077908435

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач