Logo

Klima servis, Hemisko cistenje, Montaza/Demontaza, Prodazba

Број на оглас: 2882584 | Објавен на: 06.12.2018, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


КЛИМА СЕРВИС, Хемиско и Бактериолошко чистење, Монтажа/Демонтажа, Продажба на нови и половни Клима Уреди по најповолни цени во градов, Брзо и Ефикасно!!! Ве очекуваме!!!

Контакт телефони :

070 212 341
078 405 705

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Klimatronik Profesional

Потврден огласувач