Logo

Privatni casovi po matematika za ekonomisti, visa matematika

Број на оглас: 2882724 | Објавен на: 03.05.2018, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 385 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Здраво , Јас сум Слободан Алексов , Дипломиран Машински Инженер и приватен професор по математика, со работно искуство во држење на приватни часови од над 30 години.

Со моите часови ќе стекнете нови знаења и ќе ги проширите вашите од математиката за основно , средно образование , математика за економисти и виша математика.

Часовите се држат на ефикасен начин со претходно подговен дигитален материјал за предавање ( решавање на голем број примери и задачи).

Мои едукативни видео-лекции можете да видите на мојот канал на You Tube.
Цена: 385 ден / 60 мин.

ЧАСОВИТЕ СЕ ОДРЖУВААТ ОД MOJOT НА ДОМ ВО АЕРОДРОМ

РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ И КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА НА Teachhoot ЗА ДА ЗАКАЖЕМЕ ЧАС

НА ЛИНКОВ:

https://www.teachhoot.com/TutorPublic/027b48b5-d451-4094-91e7-c6712344a862

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 TeachHoot.com (претпријатие)

Потврден огласувач