Logo

••• Apple iPhone 6 •••

Број на оглас: 2882806 | Објавен на: 29.09.2018, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 205 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


••• Apple iPhone 6 - 32GB ••• SpaceGray NOV... So telefonot sledi: USB Kabel, Adapter, Slusalki, i gratis Staklena folia (tempered glass) i futrola...

Cena: 215eu

Bez nikakvi dodatni komentari...

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Buffy7n

Потврден огласувач