Logo

Imot vo Radovisko

Број на оглас: 2882835 | Објавен на: 26.08.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 5000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1999

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: S.Kalugerica,Radovis

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа, гаража и штала со дворно место во с.Калугерица. Куќата се наоѓа на добра локација и на мирно место.За повеќе информации на 071834766 Даниела.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Martin