Logo

Golf 5 1.9 TDI

Број на оглас: 2883037 | Објавен на: 10.12.2018, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw
Full oprema
Registriran do 12.12.2018
Napraven e sevris
18 / 12 /2017 Set komplet ( Rebrasti vodna pumpa kaishi ulje i se drugo )

25 / 06 /2019 Napraen servis set ( Korpa Lamela Zamajac drug Lager )

BEZ ZAMENA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Besim

Потврден огласувач