Logo

Bambus parket ( Бамбус паркет)

Број на оглас: 2883085 | Објавен на: 17.07.2018, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Вид на оглас: Се продава


POLOVEN BAMBUS PARKET
-Lakiran
-Satin sjaj
-debelina 15 mm.
Kvaliteten i lesen za odrzuvanje.
Бамбус паркет 15мм, 100% дрво, растено и преработено во Азија. Стругано и лакирано (5 пати) од фабрика. Само се мести, без лепак (на клик), а може и да се лепи со двекомпонентен лепак.
20 m2

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ххх

Потврден огласувач