Logo

AUDI 2.5 TDI 1999

Број на оглас: 2883189 | Објавен на: 16.01.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a6 2,5 TDI so full oprema. Registrirana do 03-10-2019 god, Ima prostor za dogovor cenata ne e fiksna, bez zamena. Kontakt: Boban 078269536 078269536

 Скопје    Општина: Зелениково

Прати Е-Маил

 Kamp prikolka

Потврден огласувач