Logo

LG V10

Број на оглас: 2883635 | Објавен на: 23.05.2018, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: V10

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


LG V10, Dual predna kamera 5MP, 16 MP zadna kamera, koristen 2 meseci,so telefonot sleduva fast charger,slusalki i kutija.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач