Logo

СЕ ПРОДАВА НИВА 4500 m2

Број на оглас: 2883737 | Објавен на: 14.06.2019, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 98 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


НИВАТА СЕ НАОЃА ВО МЕСТО ВИКАНО "ВАКАВ" ОДМА ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА СО СОПСТВЕНА ШАХТА ЗА НАВОДНУВАЊЕ ОДМА ДО ПАТОТ СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ ЕЛ.ЕНЕРГИЈА
Цена 1.6 евро од квадрат

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач