Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 god

Број на оглас: 2883801 | Објавен на: 19.05.2018, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra karavan 2007 god 1.7 cdti fejsova kolata e perfektna bez zabelaski od oprema poseduva
-klimatronik
-bor kompjuteri
-airbak
-abes
-el.na prozorci i. Rektrivizori
-I druga oprema
Kolata e so najvisokata COSMO oprema povelete poglednete za cena ke se dogovorime

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 TIM AUTO

Потврден огласувач