Logo

opel delovi

Број на оглас: 2883830 | Објавен на: 16.01.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat delovi za opel vektra a i astra f ima 1.7 ohc turbo motor 1.6 mono iziksion limarija mehanika ima se sto vi trebe poveke inf 070 238 309

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач