Logo

LED EKRAN ZA LAPTOP 15.6 INCI SLIM LED 40 PIN

Број на оглас: 2884035 | Објавен на: 17.05.2018, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


EKRANOT E BUKVALNO KAKO NOV.
MONTAZA GRATIS.CENA FIXNA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 laptop

Потврден огласувач