Logo

Site vidovi na Lageri za masini za drvo

Број на оглас: 2884224 | Објавен на: 15.05.2018, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 222.222 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Gi ima site vidovi

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Talpi

Потврден огласувач