Logo

Prodavam vespa

Број на оглас: 2884228 | Објавен на: 19.05.2018, 05:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e ispraven praven servis kais rolni .IMA alarm moze da pali so dalecinsko od 30 m dalecina.registriran osiguran Nov akumulator

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач