Logo

Espresso kafe vo kapsula za Lavazza Mio kafemati masini

Број на оглас: 2884269 | Објавен на: 31.03.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Pakuvani po 16 parcinja, 14 den parce kompatibilna kapsula
078 298 265

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач