Logo

Cajnik na struja

Број на оглас: 2884392 | Објавен на: 12.01.2019, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava NOV cajnik na struja 3l.Ruski proizvod,zaedno so kabelot.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 rolly

Потврден огласувач